کلاهبرداری کانال تلگرام پدیده گنج یابی

کلاهبرداری کانال تلگرام پدیده گنج یابی

یکی از این کلاهبردار های بی شرف ها و بی همه چیز شروع به کلاهبرداری با ردیاب های قلابی و اسباب بازی خودش کرده به نام :

ردیاب ترکیه ایی GR-4 2020

GP1 PRO

GP2 PRO 

چند بار گفتم شما که کلاهبرداری می کنید لااقل اطلاعاتتون رو ببرید بالا که خودتون مزحکه نکنید . این ردیاب دیگه کارایی نداره و در حد یه اسباب بازیه که باید بدی بچه ها باش بازی کنن .

اگر میخواهید اسباب بازی بخرید بفرمایید

اینم عکس دستگاه هاش  :

 

این کلاهبردار مثل اینکه ساقیش خوب بوده !!! اخر مقاله براتون افاضات این استاد جلیل القدر رو براتون میزارم اگر کسی فهمید چی میگه برای ما هم توضیح بده .

این مرتیکه مفنگی اومده دسته الومینیوم زده و چپقی رو برنجی زده . خاک بر سرت کنن این چه وضع ردیاب درست کردن . ردیاب کلا از نظر علمی دچار مشکل هست اونوقت تو اومدی از دو تا جنس فلز هم استفاده کردی .

میگه ردیاب آپشن های زیادی داره . یکی از مهمترین آپشن های  این ردیاب اینه که کروکی میکشه و ابعاد حفره و مشخص میکنه . استاد میشه چندتا آپشن دیگه این ردیاب رو نام ببری ما هم آشنا بشیم !!!!!!!!!

نکته مهمی که استاد اشاره کردن اینه که این ردیاب قطعاتش از ژاپن میاد و مونتاژ ترکیه هست . یا خود خدا !!!!! ژاپن با اون همه تکنولوژی داره ردیاب آنتنی میزنه اونم با وسایلش که از امجد میخره . مثل قاب و کلید ولوم و فیش .
خر خودتی

استاد حسام اشاره کردن فروش در کشور ما غیر قانونی هست پس تو چطور میفروشی بی شرف .

اگر ما طلایاب نداریم و اصلا وجود نداره تو چیو داری میفروشی . دم ساقیت گرم .

این که بری با چند نفر که همه از جنس خودتن فیلم تست بگیری و بزاری تو کانال تلگرامت ملاک دریت بودن دستگاه نیست که .

از افاضات استاد حسام :  دستگاه ۲۰۰ میلیونی هم نمیتونه طلا بزنه اما ردیاب ۱ میلیونی ایشون میزنه و همه خریدن و موفق شدن . خوب استاد شما چرا هنوز تو فضای مجازی پلاسی . ؟؟؟؟؟؟

توصیه مهم : همونطور که در عکس میبینید ادرس نمیفرستند برای مشتری . یعنی جای مشخص ندارند و معلوم نیست اصلا چکار میکنن . چندین بار گفتم از کسی که جا و مکان ثابت نداره خرید نکنید . خودتون دستگاه رو تست کنید . از پشتیبانی و آموزش دستگاه مطمئن باشید . حضوری خرید کنید .
خداییش خسته شدم از بس گفتم .

 

در اخر هم میتونید صحبت های ما با این کلاهبردار بی شرف رو ببینید و بشنوید به حرفای ما ایمان پیدا کنید . از این بی شرف ها و بی جا و مکان ها خرید نکنید :

 

 

تگ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.